O inwestycji

Zielone Kolumny

to alternatywa dla mieszkań w budynkach wielkogabarytowych oraz dla zabudowy jednorodzinnej. To sposób na niedrogą inwestycję,
gdzie każdy z lokali ma własną działkę a jednocześnie w sąsiedztwie innych użytkowników co czyni poczucie bezpieczeństwa i harmonii z innymi użytkownikami.

Obecnie realizujemy nową inwestycję w Łodzi przy ulicy Kolumny. Doskonała lokalizacja, jedynie 15 minut od centrum Łodzi. Kameralna inwestycja, jedynie 8 budynków na zamkniętym osiedlu. Każdy z budynków posiada 4 dwukondygnacyjne mieszkania. Każde z mieszkań posiada własną działkę. W pobliżu szkoła podstawowa, liceum, sklepy Carefuor, LIDL, Biedronka, Kościół, Stawy Jana, 5 km do autostrady A1. Wysoki standard, szlachetne materiały, wygodne parkowanie 2 miejsca parkowania dla jednego mieszkania (jedno na podjeździe i jedno na drodze wewnętrznej).


deweloper łódź

Oferujemy kompleksową obsługę związaną z Państwa inwestycją w stanie surowym zamkniętym (stan developerski). Posiadamy kompletną dokumentację wraz z uzyskanym pozwoleniem na budowę, opracowaną przez projektantów posiadających aktualne uprawnienia oraz wiedzę i doświadczenie w projektowaniu polskiekasynoonline. Budynki wykonywane są przez doświadczoną ekipę budowlaną, która realizuje powierzone zadania starannie i bezpiecznie.


deweloper łódź


deweloper łódź


deweloper łódź


deweloper łódź


deweloper łódź


deweloper łódź